Poklady sveta s jedinečným príbehom.

ADIRI s.r.o. známa aj pod značkou MyOlivier je dynamicky rozvíjajúcou sa firmou so sídlom na Slovensku, ktorá v sebe spája dlhoročné skúsenosti s moderným prístupom k obchodu.

Naša vášeň spočíva v objavovaní a prinášaní skvostov z rôznych kútov sveta priamo k vám. Každý produkt, ktorý ponúkame, má svoj príbeh a jedinečný pôvod, ktorý ho robí špeciálnym a nezabudnuteľným.

V našej ponuke nájdete široký výber produktov, od lahodných pochúťok až po ručne vyrábané remeselné poklady. Každý kúsok je starostlivo vybraný, aby sme vám priniesli len to najlepšie, čo svet ponúka.

Sme lídri v tvorbe personalizovaných, tématických, zážitkových boxov, ktoré sú ideálnym riešením pre osobné aj firemné darčeky. Každý box môže byť prispôsobený podľa špecifických požiadaviek zákazníka, či už ide o veľkosť, obsah, alebo štýl balenia.

V Adiri s.r.o. kladieme dôraz na kvalitu, originalitu a spokojnosť zákazníka, čo robí z nákupu u nás skutočný zážitok.

Pripojte sa k nám na našej ceste za skrytými pokladmi a objavujte krásy a lahodnosti, ktoré inak zostávajú ukryté.

Vaše dobrodružstvo začína práve teraz s Myolivier Pokladmi Sveta s jedinečným príbehom.

S úctou váš tím MyOlivier

STIN JÁ-SAS FILE MU!

Kréta?

Pýtate sa prečo väčšina našich produktov pochádza z Grécka? Na gréckom ostrove Kréta rastie viac ako 30 miliónov olivovníkov a Kréťania hojne využívajú jeho bohaté ovocie. Už od roku 3500 pred Kr., V minojskom období, kréťania pestovali olivovníky. Dôkazy sa o tom našli v minojskom paláci Knossos, kde bola dokonca miestnosť s lisom na olivy. Kréťania dnes spotrebujú oveľa viac olivového oleja ako kdekoľvek inde na svete. Teplé podnebie, žiadne znečistenie ovzdušie a prísne pravidlá starostlivosti a lisovania olív sú hlavné faktory, prečo je olivový olej z Kréty veľmi zdravý a kvalitný.

Okrem toho, je tento extra panenský olivový olej z Kréty veľmi zdravý a výborne chutí. Nie je preto prekvapením, že tradičná krétska kuchyňa používa namiesto iných tukov alebo olejov iba olivový olej. Kréťania vidia v olivovom oleji vzácny elixír života, osemdesiatročný krétsky farmár a jeho 100-ročná matka sú živým dôkazom.

Rýchle doručenie

V Nitre doručenie do 1-2 pracovných dní. Slovensko a Česko do 3-5 pracovných dní.

Garancia kvality

Neustále skúmame trh aby sme Vám priniesli tie najvalitnejšie produkty z Kréty.

Vynikajúca chuť

Každý produkt testujeme a degustujeme aby sme našim zákazníkom ponúkli len to najlepšie.

Untitled design

Zaujali sme Vás? Kupujte už dnes a získajte 10% zľavu na ďaľší nákup

Vyberajte zo širokej ponuky našich produktov a presvedčte sa o ich kvalite