Critida

Príbeh značky Critida

Critida je rodinná spoločnosť v Iraklio Kréta, Grécko (od roku 1912) s dlhou históriou vyrábajúca extra panenský olivový olej, organický olivový olej a olivovú pastu. Aj po troch generáciách rodina pokračuje vo výrobe výnimočného extra panenského olivového oleja. Všetky oleje značky Critida, sú vyrábané bez akéjkoľvek chémie a ekologicky. Špecializuje sa na obchodovanie s dvoma kategóriami štandardizovaného olivového oleja: extra panenským a biologickým.

Kolekcia produktov Critida

Spoznajte výnimočnú chuť olivových olejov, medu a balzamika značky Critida.

Precízna výroba

Extrakcia extra panenského olivového oleja sa vykonáva v licencovaných výrobných závodoch, ktoré používajú iba extrakciu oleja za studena. Táto metóda zaisťuje, že: extra panenský olivový olej si zachováva všetky svoje prírodné vlastnosti a prínosy pre zdravie a chuť.

Modernizácia

Critida využíva najmodernejšie technológie a dbá na všetky detaily, vďaka čomu získali ocenenia po celom svete. Kvalitu všetkých produktov spoločnosť testuje vysoko kvalifikovaný personál v súlade s medzinárodnými a európskymi normami. 

svetová značka

Critida využíva starú grécku odrodu ktorá sa rozšírila po celom Grécku a je exportovaná do celého sveta. Ich olivový olej sa vyrába na farmárskych plantážach Kréty, kde už po tisíce rokov pestovanie olivovníkov zostáva nezmenené.