Grilovanie ale o level vyššie – zlepšite chuť vaších jedál

Griluj - marinuj - vychutnávaj

Aj vy milujete letné večery strávené so svojimi priateľmi na dobrej grilovačke?

Tak toto by ste nemali prehliadnuť. Pri grilovaní je veľmi dôležité, aký olej použijete. Všetci dobre vieme, že olivový olej patrí k jedným z najlepších druhov olejov, ktoré môžeme v kuchyni použiť.

Vedeli ste, že kvalitný extra panenský olivový olej je dokonalou ingredienciou pre vaše grilovacie recepty? 

Od začiatku až do konca môže extra panenský olivový olej hrať úlohu v každej časti vášho grilovaného jedla.

Ak plánujete najskôr marinovať mäso alebo zeleninu, použitie extra panenského olivového oleja pomôže vytiahnuť v tuku rozpustné chute z marinádových ingrediencií, ako je šalotka a cesnak, a pomôže dať tieto chute mäsu alebo zelenine. Bez ohľadu na to, ako si plánujete pripraviť ingrediencie na gril, siahnite po fľaši jedného z našich vysokokvalitného extra panenského olivového oleja, aby ste si zaistili dobrú hĺbku chuti.

Po zapálení grilu môžete gril natrieť olivovým olejom, aby ste zabránili prilepeniu. Je bežnou mylnou predstavou, že bod zadymenia olivových olejov je príliš nízky na grilovanie, ale vysoko kvalitný extra panenský olivový olej má bod zadymenia nad 410 °F.

Olivový olej môže byť skvelým spôsobom, ako dochutiť mäso a zeleninu. Či už ich rýchlo očistíte predtým, ako ich vyberiete z grilu, alebo ich pokvapkáte extra panenským olivovým olejom, keď dopadnú na váš tanier.

Tak poďte si spraviť tú najlepšiu grilovačku s našimi olejmi od MyOlivier!

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *