Orsi

Príbeh značky Orsi

Orosházu možno právom nazvať kolískou uhorského hydinárskeho priemyslu, pretože rodina B. M. Bernardinelli tu  v roku 1896  založila prvý závod na spracovanie hydiny. Spoločnosť Merian Foods Kft.  vždy hrala vedúcu úlohu vo vývoji produktov. Už viac ako dve desaťročia bola prvou, ktorá ponúkala spotrebiteľom konzervy z husacej pečene.

Pre firmu sú prvoradé dve veci: Chcú dodávať kvalitu  a zároveň prinášať zákazníkom na taniere chute domova a detstva. Snažia sa, aby v ich širokej ponuke našli svojho obľúbenca všetky vekové kategórie, od detí až po starých rodičov. Vývoj produktov je primárne zameraný na kombináciu tradičných chutí s modernými technologickými možnosťami.

Kolekcia produktov Orsi

Spoznajte výnimočnú chuť olivových olejov, medu a balzamika značky Critida.

Exkluzivita

Spoločná výhoda a konkurencieschopnosť produktov ORSI spočíva v tom, že predstavuje jeden z technologicky najspracovanejších  segmentov v hydinárskom priemysle.

Bohatá história

Výroba produktov ORSI začala v roku 1982. Spoločnosť prináša pestrú paletu produktov, ktoré sú dostupné vo viacerých príchutiach, baleniach a veľkostiach. Pre ORSI je dôležité, aby pre zákazníkov dodávali obvyklý štandard a aby sa vždy s dôverou obrátili na ORSI!